Nyugdíjprogram tanácsadó / értékesítő / specialista:

Feladatok:

·         Meglévő Ügyfélkörben nyugdíj-előtakarékossági terméke népszerűsítése és értékesítése;

·         Új Ügyfélkör felkutatása;

·         az igények felmérése;

·         szolgáltatási csomag kidolgozása;

·         szerződéskötés.

Elvárások:

·         Minimum Középfokú végzettség (érettségi);

·         Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

·         Ügyfél- és sikerorientáltság;

·         Teljesítmény-centrikus szemlétet;

·         Üzleti megjelenés;

·         Precíz, pontos munkavégzés;

·         Magas empatikus készség.

Előny:

·         szakirányú végzettség vagy hatósági vizsga.

Amit nyújtunk:

·         Címanyag/adatbázis az induláshoz;

·         Kedvezményes telefon, ingyenes infrastruktúra

·         Széles termékpaletta

·         Díjmentes szakmai továbbképzések, tréningek, oktatások;

·         Előrelépési lehetőség;

·         Aktív mentori hivatásindító és egyedi karrier támogatás.

Jelentkezését a tamas.hamori@coris.hu címre várjuk!

Ha kérdései vannak, keressen bizalommal a +36 20 434 7200 számon.

Bővebb felvilágosítást személyes elbeszélgetés formájában adunk!

A CORIS

25 éves múlt sok millió elégedett Ügyfél világszerte – Ez a CORIS. Egyedi, ügyfélközpontú, weboldalunkon is könnyedén megköthető biztosítások. – Ez a CORIS értékesítési filozófiája. Célunk, hogy innovatív életvédelmi termékeinkkel Ön és családja egy váratlan helyzet esetén is biztonságban legyen. – Ez a CORIS garanciája.

BIZTOSÍTÁSOK

Legyen szó akár munkanélküliségről, akár jövedelemkiesés elleni védelemről, akár életbiztosításról, elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy egyedi, testreszabott, egyben minőségi szolgáltatást nyújtsunk és mindezt ésszerű díjakon a "Partner a mindennapokban" szlogenünk zászlaja alatt.

KÁRRENDEZÉS

Több, mint 250 biztosítótársaság, teljes Európát átfogó képviselete garantálja az Ön számára azt, hogy kárigénye és a teljeskörű kárrendezési folyamat a legjobb kezekben van Nálunk a "Partner a mindennapokban" szlogenünk zászlaja alatt
2015. CORIS - Minden jog fenttartva